החזון של My Souk

יצירת חוויות ייחודיות וחד פעמיות התפורות בדיוק לפי בקשות הלקוח, טעמו ורצונותיו. החוויות של מיי סוק ('סוק' משמעה שוק, בערבית) הן ססגוניות ומגוונות, בדיוק כמו קניות בשוק, הן נותנות טעימה מכל הטוב שיש לנצרת להציע – קולינריה נצרתית, אתגרים ומשחקים, אמנות ומוזיקה, שווקים ומוצרים אותנטיים, מפגשים וסיפורי חיים , מבנים עתיקים ובתי תפילה וארכיאולוגיה. החוויות של מיי סוק חיות את העיר ומחברות בין הווייתה של נצרת לרצונות ולחלומות של המזמינים. בחוויות של My Souk ממש כמו בדוכניו הצבעוניים של שוק קסום, ימצאו כל המשתתפים מענה להעדפות ולתשוקות האישיות.

הייחוד של My Souk

גיוון בחוויות. כל חוויה שונה מקודמתה וכל חוויה מפעילה את כל החושים בריחות הקפה והתבלינים, במרקמו המלטף של בצק העוגיות הנצבט בין האצבעות, במגעם של חומרי הגלם האיכותיים של האוכל הנצרתי, בקולות ובקצב המוזיקה המתנגנת מכל סמטה בעיר ומעלה זכרונות מרגשים, בעבודות הרקמה הצבעוניות שמרחיבות את הדמיון ובשיחות ערניות ולבביות עם אנשי העיר. מיי סוק לוקחת את המשתתפים לביקור במקומות שרק מקומיים מכירים ומגלה להם סיפורים אישיים המתגלגלים בין תושבי העיר מזה דורות. סיפורים שהם מעיין נובע של חכמת חיים.

הרעיון מאחורי My Souk

חלומו של איש אחד, עיסאם נסראללה, יזם של מיזמים מקוריים עם נשמה, בעל ניסיון רב שנים בעולם ההדרכה ובשדה ההתפתחות האישית, אדם של פרטים קטנים ומדויקים שמזהה צורך וממציא לו מענה ייחודי. עיסאם הוא בן למשפחה מוותיקות נצרת ואוהב נפש שלה. מכיר כל פינה וסיפור ואת הדמויות הכי צבעוניות ומרתקות בעיר. עיסאם הוא אדם של חיבורים המאמין במשותף ובמאחד, הנשען על השורשים ושואב מהם לטובת יצירת מציאות משותפת כאן ועכשיו.

עיסאם נסראללה, הפנים מאחורי My Souk
למי החוויות של My Souk מתאימות?

בין אם אתם קבוצת חברים, או מקום עבודה שמחפש יום גיבוש ויום כיף, זוג שמחפש חוויה רומנטית, חברות טובות שרוצות סיור אינטימי, אם יש לכם אורחים מחו"ל שמעוניינים להכיר את נצרת בדרך לא שגרתית, או שאתם אמנים שמחפשים השראה באוצרות האמנות והתרבות של נצרת, מיי סוק תתמקד ברצונות שלכם ותתאים חוויה בדיוק לפי סגנונכם, משך הזמן הרצוי לכם ותחומי העניין שלכם, ואף תציע לכם מזכרות מיוחדות המשאירות את טעמן של החוויות לעוד זמן רב, כדי לצייר לכם את החוויה הכי מיוחדת בנצרת.

ממה מורכבת החוויה של My Souk